Jdi na obsah Jdi na menu
 


Minecraft

 

Ke stažení

21. 4. 2012

Verze Minecraftu si můžete stáhnout na:

 V. 1.2.4 - http://uloz.to/xZJNrJh/minecraft-jar-1-2-4-zip

V. 1.1.0 - http://uloz.to/x3uZ7KT/minecraft-beta-1-1-0-by-bylraj-rar

V. 1.0.0 - http://uloz.to/xj4ndwA/minecraft-beta-1-0-0-rar

V. 1.9.4 - http://uloz.to/x6ZSam9/minecraft-server-1-9-pre-release-4-rar

V. 1.8.1 - http://uloz.to/x6yHMPf/minecraft-1-8-1-beta-rar 

V. 1.7.3 -  http://uloz.to/xPZStNA/minecraft-beta-1-7-3-rar 

Pokud by někomu nešlo cokoli stáhnout napište do komentu. 

 

 

Mob "Skeleton"

25. 4. 2012

 Mob zvaný "Skeleton" je vlastně kostlivec s lukem.V minecraftu je častý se Zombií, protože společně útočí ve verzy 1.2 na vesničany.Tohoto moba lze snadno zneškodnit, ale musí u něj být nějaký jiný mob npř. Zombi,Creeper,Sider...atd.No skrátka máte třeba Zombíka a Skeletona, který střílí na vás, stačí si stoupnout za Zombii a on se trefí do něj, Zombie se na něj naštve a bude na něj útočit místo vás.I přes to si na Skeletona raději dávejte pozor. Jen tak snadno neutečete, když střílí. :-)skeleton_minecraft.png 

 

 

 

Mob "Zombie"

21. 4. 2012

 Zombie je tradyční a velmi starý Minecraftový mob.Je úplně obyčejný-nestřílí ani nebouchá, neumí se teleportovat.Jen k vám přijde a začne do vás bušit.Od verze 1.2. Zombie,když se přiblíží ke dveřím ozývají se zvuky bušení a to proto, že se snaží přes dveře dostat.Od této verze také Zombie, když uvídí vesničana začne na něj útočit- (Proto se vesničani na noc schovávají uvnitř domů).Jediný kdo chrání vesničany ( kromě vás ) je obří Golem, který  je asi v každé vesnici.Na Zombie útočí automaticky.

 

zombie.png  

 

 

 

Mob "Creeper"

21. 4. 2012

"Mob" je v Minecraftu název pro příšery, které v této hře můžete spatřit. 

Nejnebezpečnější : 

Creeper

Výbušná příšera vysoká stejně jako člověk.Je celá zelená a když se kní přiblížíte (nebo jí naštvete) tak exploduje.Raději si dávejte pozor, aby vám nerozbyla baráček :-) .  

 

82344530.png 

 

Enderman 

Enderman je aktuálně asi nejnebezpečnější mob v  Minecraftu ( vyloučíme-li Enderdragona ) a to z mnoha důvodů. První je že se umí teleportovat. Takže pokud neůtočí tak ho neprovokujte, protože když ho chcete zasáhnout zmizí vám z očí ( teleportuje se přímo za vás a útočí ). Nejlepší věc co na něj platí je voda. 

 

enderman.png   

 

Spider

 

 

 Je pavoučí Minecraftový mob. Je uplně klasický, ale dejet si pozor zdi ani hradby na něj neplatí lehce je přeleze.Umí se pohybovat v pavučinácha není jedovatý narozdíl od Cave Spidera. 

spider_minecraft.png